Weer aan de slag met je werk!
Sinds mei afgelopen jaar help ik mensen, vijftig plussers, die weer aan de slag willen qua werk na er een tijdje uit zijn geweest. Dit doe ik via de stichting Werken voor elkaar. Ze werken met vrijwilligers die weten waar ze het over hebben.
https://www.werkenvoorelkaar.nl/persoonlijk-consult
‘Zit je als vijftigplusser met speciale vragen over leven, werk, loopbaan, ondernemen, relaties of financiën? Leg jouw vraag dan voor aan een van onderstaande experts.
In een gratis persoonlijk consult ervaar je hoe ze jou in korte tijd verder helpen!
In ons Overzicht activiteiten kun je zien wanneer je een gratis online consult kunt boeken met deze experts.’
Wat vond je Top aan het online consult?
Zomaar wat antwoorden met hoge waarderingcijfers die ik kreeg van deelnemers die slechts 30 minuten met mij konden Zoomen:
Helder, concreet en duidelijk en een prettige manier van uitleggen en spreken.
Betrokken, professioneel. Concrete handvatten om in de praktijk mee om te gaan.
Professionele, efficiënte en doeltreffende sessie.
Kennis, veel inzicht, fysieke klachten herkennen.
Blijven zoeken hoe je met jezelf om kan gaan.
Dat ik nu mijn triggers herken en even rust neem om te voelen wat het met me doet voordat ik reageer.
Info over nuttige literatuur en patronen.
Concrete aanpak voor bewustwording en verandering.
Een nieuwe methodiek voor omgang met trauma.
Triggers komen veelal van vroeger en teleurstelling is een combi van boosheid en verdriet.
Dat het oplucht om met een professioneel persoon over diep persoonlijke issues te spreken.
Concrete feedback en tips. Was goed gesprek geen verbeterpunten.
